نون والقلم و ما یسطرون

«مرکز آموزش مهندسین» درسال ۱۳۷۸ پایه گذاری گردید و در راستای آموزش مهندسی و ارتقاء سطح دانش فنی مدیران ارشد و مدیران در رشته های مرتبط با مهندسی ومدیریت فعالیت می نماید. مرکز با وجود این باور که ارتقاء علمی و سطح دانش دست اندرکاران صنعت کشور در همه سطوح اعم از مدیران ارشد، مدیران کارگاهی، مهندسان و کارشناسان،‌ تکنسین های فنی و حتی کارگران ساده می تواند تاثیر به سزایی در کیفیت اجرای پروژه ها و تولیدات صنعتی داشته و باعث حفظ سرمایه های ملی و توسعه ی پایدار گردد، تاسیس شده است.

با توجه به سطح علمی بالای جامعه مهندسی در استان خراسان و وجود اساتید فرهیخته، مجموعه موفق گردید مجوز برگزاری دوره های آموزش عالی آزاد را در زمینه های مهندسی و مدیریت از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به نام “موسسه آموزش عالی آزاد مهندسان ” کسب نماید که خود برگ زرین و مهر تایید دیگری برای مهندسی استان می باشد.

موسسه آموزش عالی آزاد مهندسان طبق مجوز قطعی شماره ۶۷۱۵۱/۲۲ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سال ۱۳۸۸ اقدام به پذیرش دانشپذیر و برگزاری دوره­های عالی و عالی پیشرفته در زمینه­های زیر برای مدیران و مهندسان نموده­است.

نام دورهدپارتمان
مدیریت اجرایی با رویکرد کسب و کار (MBA) مدیریت
مدیریت پیشرفته اجرایی با رویکرد کسب و کار (DBA) مدیریت
طراحی تاسیسات ساختمان پیشرفته مکانیک
معماری- طراحی دکوراسیون داخلی معماری
کارشناسی و ارزیابی املاک عمران